Jak przysyłać prace

Jeśli chcesz przysłać nam swój tekst lub ilustrację i dołączyć do twórców kwartalnika - pisz na adres moc.liamg|wonsazeiw#moc.liamg|wonsazeiw.

Co przysyłać?

Możesz przysłać przygody, zarysy przygód, opisy miejsc, postaci, legendy, opowiadania, dowolne artykuły dotyczące fantastyki i gier fabularnych, recenzje podręczników rpg (także dostępnych za darmo, ale legalnie na sieci), książek i filmów, śmieszne teksty (jak In Memoriam i autentyczne zapiski z autentycznych sesji), prezentacje systemów autorskich (i np. zagranicznych, które się w Polsce nie ukazały), systemy autorskie (i artykuły do nich), felietony (warunek: nie dotyczące polityki), artykuły do Krypty.

Teksty i ilustracje nie powinny być wcześniej prezentowane w ogólnodostępnym miejscu (np. na znanym portalu o RPG lub w czasopiśmie).

Jak przysyłać?

Zanim przyślesz nam tekst, sprawdź czy nie ma w nim błędów i przeczytaj uważnie (najlepiej na głos). Czasem dobrze jest odpocząć jakiś czas od tekstu i wtedy łatwiej dostrzega się w nim błędy. Wszystkie teksty, nawet zawierające błędy, staramy się uważnie czytać, a ocenę przesyłamy autorowi. Jeśli tekst zostanie przyjęty, damy znać (ale może to trochę potrwać - zazwyczaj między numerami rednacz robi sobie urlop i zabiera się za analizę materiałów dopiero przed wydaniem następnego numeru).

Zanim coś przyślesz, przeczytaj wskazówki dla przysyłających teksty i ilustracje. Każdy tekst/ilustracja wysłana na adres redakcji zostanie automatycznie uznana za propozycję do opublikowania w Wieży Snów, chyba że autor zaznaczy inaczej w treści maila.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-Noncommercial-Share Alike 2.5 License.