O Klanarchii
klanarchia.jpg

Podobała Ci się Moria, Balrog i sceny z udziałem Nazguli w ekranizacji Władcy Pierścieni? Reminiscencje z czasów średniowiecza w Underworldzie? Makabryczni dementorzy w Harrym Potterze? Schwytani i Władcy Cienia w Czarnej Kopani Glena Cooka? Lubisz grozę i mrok w światach fantasy?
Stworzyliśmy dla Ciebie coś wyjątkowego: świat zdominowany przez Ciemność i upiory, krainy strawione ogniem, po których chadzają ludzie, demony i splugawieni. Posępne zamczyska wampirzych lordów, betonowe molochy mistrzów okultyzmu, sfory wilkołaków, tajemne kulty i święte gaje nekrodruidyzmu. Mocne uderzenia, wyraziste barwy a przede wszystkim miejsce dla specjalistów, którzy prowadzą odwieczna walkę z mocami Otchłani. Wcielając się w jednego z nich — czy to będzie tajemniczy egzorcysta, władczy rzecznik rodu, dociekliwy inkwizytor, czy bezlitosny żerca — za każdym razem musisz podjąć wyzwanie i stoczyć pojedynek z Ciemnością. Ze swoimi lękami i słabościami. Nie możesz ulec, wszak cykl dopiero się zaczyna.

Klanarchia, mroczna baśń dla dorosłych.
http://klanarchia.pl

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-Noncommercial-Share Alike 2.5 License.